Klikačky - výdělky za klikání

Nejjednodušším způsobem, jakým lze na internetu vydělet peníze, je klikání ne reklamy. Takto si může vydělat naprosto každý a není k tomu potřeba nic, kromě připojení k internetu, internetové peněženky a účtu v některém s reklamních systémů. Takovýto výdělek je ovšem jedním z časově nejnáročnějších, ovšem můžete začít naprosto ihned a není to nijak náročné na znalosti či schopnosti! Je tedy vhodný především pro mladé, kteří se chtějí naučit, jak to funguje a přesvědčit se, že peníze lze vydělat. Další výhodou klikaček jsou provize z lidí, které do systému přivedete.

Princip klikaček je jednoduchý, spolehlivý, takže se u zavedených společností nemusíte bát, že by peníze nepřišly.

Kolik si vydělám

Naklikejte si penízeVýše výdělku závisí na počtu odkazů, které naklikáte. Systém jich pro vás nemá nekonečně mnoho, proto je dobré pod sebe dostat tzv. "referaly". To jsou lidé, kteří vás při registraci uvednou jako osobu, která jim o stránce řekla. Dotyčného to nic nestojí, naopak se může s osobou v systému výše domluvit na podílu z provize.

Společnosti platí několik centů za klik, denně je k dispozici 10-20 reklam. Minimální částka pro výplatu je 5-10$. Pokud tedy máte denně 20 kliků, tak za měsíc 600x0,01=6USD. Je to na pár minut denně. Pokud pod sebe dostanete 5 kamarádů a provize bude 50% (většinou jsou vyšší), tak máte 6x6=36USD za měsíc za stejně strávený čas.

Zásady, tipy a triky

Klikačky mají své podmínky, které dodržujte, pokud se nechcete dočkat zablokování svého účtu!

  • Mějste pouze jeden účet u kažého systému! Některé weby vás totiž to zablokování umístí na tzv. blacklist a pak se nedostanete ani do jiných systémů.
  • Otevírejte jen jeden odkaz na jednom klikacím serveru, aby se vám peníze za zobrazení započítali. Pokud chcete klikat efektivněji, pracujte současně na několika systémech.
  • Dříve nemívali systémy rádi, pokud často měníte místo, odkud se připojujete, proto raději volte jediné místo, kde klikáte.
  • Přiveďte do systému své kamarády a známé, ať se zaregistrují pod vás. Dostanete z nich provizi, o kterou se můžete následně rozdělit, takže to bude výhodnější pro vás oba.
  • Nenechávejte si vždy vyplácet minimální možnou částku, elektronická peněženky si totiž strhávají poplatky za převody.
  • Nevzdávejte to. Některá období jsou chudší na reklamy, jindy to frčí a také postupně pod sebe dostanete referaly, nebo si je můžete i koupit :)