Mé zkušenosti s výdělkem

SpokojenostNa internetu se pohybuji od roku zhruba 2001. V té době byl ještě hodně v plenkách v porovnání s dnešní situací. Jako mladý student jsem samozřejmě zkoumal, jestli mlhavé informace o výdělku díky internetu jsou pravdivé nebo ne. Času jsem měl spoustu a spoustu jsem ho také ztratil tím, jak jsem se nechal nachytat, peníze jsem nikdy neviděl a nedostal. Šlo především o klikačky slibující jednotky dolarů za shlédnutí reklam v řádu minut. Důležitá rada pro všechny vysoké částky za kliknutí jsou podvod.

Další zklamání přišlo tehdy, když jsem zkusil systémy paid2click, kde již výdělek byl reálný - stejně jako dnes za příjem e-mailů. Stačila by malá částka, ale e-maily chodily opravdu jen zřídka a dosáhnout minimální výplatní částky 10$ bylo tak při platbě několika centů nemožné. Stejně tak skončily i programy na sledování reklam jako CashFiesta. Nevěřícně jsem tak koukal na fotky šeků, které někdo dostal.

Peníze přišly

Zlom nastal v okamžiku, kdy jsem díky svým webovým stránkám vydělal první peníze, které mi přišly na účet. Jednalo se o systém iReklama. Český systém, kde jsem dostal kredity za zobrazení reklamy a byla zde možnost odkupu těchto kreditů. Systém však přestal vyplácet a navíc mi pak také další kredity bezdůvodně zabavil a zrušil účet, ale to nic neměnilo na faktu, že to funguje. Jde to. Pochopil jsem důležitou a základní věc. Peníze dostanete jen tehdy, když něco vytvoříte, nebo sami nabídnete. Může to být právě prostor pro reklamu na vašich stránkách, kterou vidí návštěvníci.

Dále jen obezřetně

Jsem si vědom pravidel a podmínek, které je nutno splinit, aby byla vidina výdělku z internetu reálná. Stejně občas ovšem zkusím něco, co zanikne. Proto jsem také sepsal tuto stránku, abychom společně vytlačili podvodníky, které nic nepřináší, jen berou. Máte-li s nějakou společností špatné zkušenosti, podělte se o ne. Stejně tak budu rád za tipy a rady, které byste sdělili ostatním a také časté chyby, kterých se někteří začátečníci dopouští díky nezkušenosti a nevědomosti.